› Podpora » Webový klient

Ovládání webového klienta

Spuštění Nutri Pro Klienta – zadávání jídelníčků online

 • Pro vstup do aplikace je možné zadat přímo adresu www.data.nutripro.cz/klient ve vašem internetovém prohlížeči.
 • Nebo můžete zadat adresu www.nutripro.cz. Objeví se úvodní obrazovka Nutri Pro. Následně kliknete na světle zelené tlačítko - Spustit  webového klienta – nachází se v hlavní nabídce menu úplně vpravo (vpravo nad měnícím se bannerem/obrázkem).

Jednou z možností výše se dostanete na hlavní stránku NutriPro Klienta.

 

Přihlášení do aplikace

 • Je nutné vyplnit do příslušných polí jméno, email a kód.
  Kód a email si musíte zapamatovat, abyste se později mohli znovu přihlásit ke svým zadaným jídelníčkům, nebo pro komunikaci se svým lékařem, nebo nutričním poradcem (v tom případě jim budete muset Váš kód i email sdělit).
 • Po správném vyplnění všech polí klikněte na zelené tlačítko Ok.

Objeví se Vám rozhraní aplikace.
 
V rozhraní aplikace je možné jednoduše:

 • Měnit či zadávat dny jídelníčku - Na listě nahoře je možno den přidat, přeznačit, vymazat apod., (datum na liště). Na záložku dne je nutno nejdříve zřetelně kliknout, tím se stává aktivní a v kalendáříku vpravo můžete se dny manipulovat. Pokud ale den vymažete, ztrácíte i všechna data (jídla) toho určitého dne.
 • Zadávat jídla – Napište název potraviny (brambor, jablko, apod.) do bílého políčka vedle nápisu Přidej potravinu. Po zadání názvu se vám zobrazí nabídka všech potravin, které obsahují příslušný zadaný název a jsou v naší databázi.
  Pro vybrání potraviny na ni jednoduše kliknete a přidá se Vám na seznam do příslušného denního jídla. Nyní je potřeba ještě správně zvolit množství! Rozevírací nabídka vedle potraviny ve Vašem seznamu vždy nabízí možnosti „1 g“ a „100 g“. Pokud jste snědli například 200 g, zadáte číslo 2 a vyberete 100 g, nebo 200 x 1 g.
 • Rychle zadávat jídla – Pokud chcete vyhledat například „vařené brambory“ můžete zadat pouze „bra vař“ nebo „vař bra“ a aplikace vyfiltruje všechny potraviny obsahující zadaný text, tudíž nemusíte zadávat celé názvy.
 • Uložit - Vyplněná data je nutno uložit vždy pokynem - Analyzovat a odeslat – na konci stránky. Po klinutí na toto tlačítko se Vám ukážou také hodnoty jídelníčku a další grafy.
    

Z aplikace se prosím odhlašujte vždy až po kliknutí na tlačítko Analyzovat a odeslat, jinak se Vaše data neuloží a vymažou se. Sledovat můžete posledních 14 denních jídelníčků, nové dny se ukládají, ale přitom se odmazávají dny nejstarší.

 

Další informace o aplikaci Nutri Pro Klienta naleznete na stránkách www.nutripro.cz v záložce Klient na dolní části banneru. Po kliknutí na dané pole je možné si pročíst Informace, Manuál nebo přímo Spustit aplikaci webového klienta (zadávání jídelníčků)