Přehled všech verzí NutriPro

Vyzkoušejte si NutriPro zdarma přes naše DEMO PC, nebo využijte zkušební verzi NutriPro START.

Produkty NutriPro jsou určeny pro široký okruh uživatelů od lékařů a špičkových výzkumných pracovišť na univerzitách až po výživové poradce a fitness trenéry a případně i laiky, kteří chtějí mít nad svým stravováním absolutní kontrolu. Nároky na funkčnost nutričního software se u různých cílových skupin liší, proto jsme v souladu s jejich specifickými potřebami připravili následující produkty:

NutriPro EXPERT

NutriPro EXPERT je plná verze programu s řadou vlastností, které ocení hlavně výživoví profesionálové, tedy lékaři v praxi i ve výzkumu a další specialisté, kteří potřebují sledovat detailně velkou řadu nutrientů. Jedná se o profesionální nástroj, který nabízí moderní alternativu k dosud rozšířeným, avšak generačně starším projektům jako jsou Nutridan, Nutrimaster, Nutris, Jednohubka a dalším.

NutriPro START

NutriPro START nabízí plnohodnotnou funkčnost programu NutriPro Expert, je však poskytován formou zkušebního tříměsíčního pronájmu aplikace. Po této době se zákazník může rozhodnout, zda bude program dále využívat a buď pokračovat v dalším období pronájmu, nebo zakoupit plnou verzi NutriPro Expert. Pokud si nejste jisti, která varianta je pro Vás vhodná, připravili jsme pro Vás jejich cenové porovnání.

NutriPro Wellness

NutriPro Wellness nabízí omezenou funkčnost programu NutriPro Expert. V porovnání s verzí NutriPro Expert tato licence obsahuje omezenou škálu 33 nutrientů a neobsahuje moduly dia, receptury a klinické výživy. Tato verze je skvělým pomocníkem v péči o klienty zejména u výživových poradců, osobních trenérů fitness, wellnes a redukci nadváhy, kteří nepotřebují sledovat celé spektrum nutrientů. Samozřejmostí NutriPro Wellness je propojení s webovou aplikací NutriData.  

NutriPro Gastro

NutriPro Gastro nabízí omezenou funkčnost programu NutriPro Expert. V porovnání s verzí NutriPro Expert tato licence obsahuje omezenou škálu 33 nutrientů a neobsahuje moduly dia, wellness a klinické výživy. Tato verze je skvělým pomocníkem při stanovení obsahu nutrientů přímo při vytváření receptur, nebo u hotových pokrmů. Tato verze programu je určena zejména pro hotely, restaurace, jídelny a odborníky v gastronomii.

NutriPro Lite

NutriPro Lite je z hlediska funkčnosti velmi omezené oproti programu NutriPro EXPERT. Omezení se týká počtu sledovaných nutrientů (16 základních), neobsahuje moduly dia, wellness, receptury, sportovní a klinickou výživu, omezený počet karet klientů (10), nelze propojit s webovou aplikací NutriData. Verze NutriPro Lite je vhodné pro osobní, nebo domácí použití.

Porovnání jednotlivých verzí NutriPro:

NutriData

Rozvoj informačních technologií dnes umožňuje zaznamenávat přijaté potraviny online prostřednictvím osobních počítačů, notebooků, tabletů a chytrých telefonů. Verze NutriData, kterou jsme uvolnili v lednu 2015, umožní klientům nutričních poradců zaznamenávat přijaté potraviny prostřednictvím webového rozhraní a odesílat je k vyhodnocení přímo svému nutričnímu poradci. Odpadá tak nutnost zaznamenávat přijaté potraviny a poté je znovu nechat přezadat nutričního poradce do programu NutriPro Expert.

Nejnižší doporučená konfigurace PC pro práci se SW NutriPro:
Win 7 a vyšší; 4GB RAM; i3, i5 nebo i7 CPU; monitor s rozlišením min. 1024x768 pix; funkční připojení k internetu (minimálně při instalaci)

Software funguje i na slabších počítačích, ale práce s NutriPro na nich nemusí být úplně plynulá z důvodu zpracování velkého množství dat.

Instalace | Manuály | Koupit

Stránka se načítá...