Novinky > NutriPro Klient v testovacím provozu

NutriPro Klient v testovacím provozu

07.09. 2013 Po intenzivním prázdninovém vývoji probíhá testování webové verze NutriPro KLIENT, která umožní klientům nutričních poradců průběžně zadávat konzumovaná jídla prostřednictvím PC nebo mobilních zařízení a odesílat je přímo svému poradci k vyhodnocení do programu NutriPro EXPERT


Webový klient je připraven jak ve verzích standardní webové stránky, tak pro mobilní zařízení s menší obrazovkou. Apliakce umožní po přihlášení uživateli zadat kdykoliv v průběhu dne konzumovaná jídla a následně je odeslat svému nutričnímu poradci. Výhody tohoto řešení jsou zřejmé:

  • Není nutno si poznačovat jídla ručně nebo elektronicky mimo systém Nutri Pro, konzumaci lze zadávat bezprostředně po jídle.
  • Poradce nemusí přepisovat nestandardizované dodané podklady a sám vyhledávat potraviny v databázi.
  • Při nenalezené potravině lze tuto nově zadat jako uživatelskou a pokud to poradce uzná za vhodné, lze ji následně navrhnout na zařazení do příští aktualizace databáze Nutri Pro.
Věříme, že NutriPro KLIENT přinese vyšší komfort jak nutričním poradcům, tak jejich klietnům, a stane se oblíbenou a široce využívanou platformou pro shromažďování podkladů pro vyhodnocení jídelníčků.