Novinky > Právě připravujeme a usilovně testujeme nové funkce

Právě připravujeme a usilovně testujeme nové funkce

20.10. 2016 Tým NutriPro pro všechny své uživatele připravil užitečné novinky. V současné době se testují a uvolnění nové verze se blíží...


Tým NutriPro pro všechny své uživatele připravil užitečné novinky, které se nyní testují. Software bude obsahovat několik funkcí, které zásadně urychlí a zkvalitní práci se softwarem. Vycházeli jsme zejména z připomínek a zkušeností nutričních terapeutů a výživových poradců, abychom vám práci co nejvíce usnadnili.

Některé novinky:

  • Zcela přepracovaný recepturní modul ProfiReceptruy - přehlednější vytvoření receptruy, snadnější ovládání, přibyla možnost výpočtu s retenčními faktory
  • Nově umí databáze NutriPro barevně odlišit receptury nebo zvýraznit různé skupiny potravin. Můžete si tučně označit své oblíbené potraviny, které nejčastěji používáte, nebo si jen můžete vyfiltrovat některé skupiny potravin.

Program se posunul na vyšší úroveň, zrychlil se a přibyly nové tooltipy, ikonky, report energie, hromadný export dat a další vylepšení. Doufáme, že se novinky budou líbit.

Vypuštění nového "NutriPro EXPERT II.edice" se blíží!!!