NutriPro PROFI ONE

Plnohodnotná verze softwaru NutriPro EXPERT s předplaceným používáním na 3 měsíce nebo na rok.

NutriPro PROFI ONE je z hlediska funkčnosti plnohodnotnou verzí programu NutriPro EXPERT. Jedná se však nikoliv o prodej, ale o poskytnutí licence formou pronájmu na období tří měsíců nebo jednoho roku. Případné aktualizace na nové verze jsou v ceně pronájmu. Jediné omezení spočívá v tom, že při každém spuštění aplikace musí být k dispozici aktivní připojení k internetu.
Tato verze je vhodná pro vyzkoušení funkčnosti programu nebo pro ty subjekty, pro něž je schůdnější místo počáteční investice do zakoupení licence rozložit platby do menších částek ve formě pronájmu.

Verze NutriPro PROFI ONE je dostupná pouze jako jednolicence, pro využití formou multilicence je třeba zakoupit verzi NutriPro EXPERT.

Výhody varianty NutriPro PROFI ONE

  • pronájem licence bez vyšší počáteční investice
  • možnost pronájem kdykoliv ukončit nebo naopak prodloužit
  • automatické updaty na aktuální verze softwaru i databáze
  • po roce užívání verze PROFI ONE není uživatel povinen hradit roční podporu, ta je již zahrnuta v ceně ročního, nebo čtvrtletního pronájmu

Omezení varianty NutriPro PROFI ONE

  • nutnost být připojen k internetu
  • není cenové zvýhodnění pro více licencí
  • není možné síťové propojení databáze
  • v dlouhodobém horizontu dražší než pořízení NutriPro EXPERT včetně placení podpory

Další informace k NutriPro PROFI ONE

Verze NutriPro PROFI ONE je nabízena formou tříměsíčního nebo ročního pronájmu aplikace NutriPro EXPERT. Podmínkou využití této varianty je aktivní připojení k internetu. Po uplynutí pronájmu je možno opakovaně předplatit verzi PROFI ONE pro období dalších 3 měsíců nebo jednoho roku. U verze NutriPro PROFI ONE není potřeba hradit roční poplatek za podporu, ten už je zahrnut v rámci ceny pronájmu.

počet licencí doba pronájmu Cena v Kč bez DPH Cena v Kč s DPH
1 3 měsíce 1652 1999
1 1 rok 4958 5999

Roční verzi NutriPro PROFI ONE nyní nabízíme pro nové uživatele v AKCI za 2479 Kč (2999 Kč včetně DPH).
(Akce končí 31. 12. 2022. Akční cenu lze použít pouze pro nově zakoupenou licenci, ne pro prodloužení stávající licence.)
Objednat NutriPro PROFI ONE

Manuál
Ceník
Stránka se načítá...